Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu Ücretine Neler Dâhildir?

Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turu macerası, 20 günde tam 18 ülke ve 28 şehir gezme fırsatı sunuyor. Bu heyecan verici deneyimi sunarken, katılımcılarının minimum maliyetler ile Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezip görmeleri amaçlanır. Ayrıca katılımcılarından ekstra tur ücreti adı altında herhangi bir ücret talep edilmez. Peki, Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ücretine hangi hizmetler dâhil? İşte bu sorunun cevabı…

Lüks Otobüsler ile Şehirlerarası Yolculuk

Avrupa turu için ödeyeceğiniz ücrete lüks otobüsler ile şehirlerarası yolculuk yapma konforu da dâhildir. Bu hizmet ile otobüsle Avrupa turu çok daha keyifli ve rahat geçecektir. Avrupa Rüyası’nın bu hizmeti sayesinde, lüks otobüsler ile Avrupa’nın en popüler şehirlerine yolculuk yapmanın keyfini çıkarın.

Yunanistan ve İtalya Arası Adriyatik’te Gemi Yolculuğu

Avrupa Rüyası tur ücretine Yunanistan’dan İtalya’nın Bari kentine gemi yolculuğu da dahildir. Avrupa turu sırasında Adriyatik’te gemi yolculuğu, hayatınızda deneyimlediğiniz en güzel yolculuklardan birisi olacaktır.

Venedik Vaporetto Gidiş-Dönüş Ücreti

Otobüsle Avrupa turunun en eşsiz duraklarından kanallar şehri Venedik’te ödenecek Vaporetto ücreti de ödediğiniz tur ücretine dahildir.

10 gece konaklama

Avrupa turu sırasında Avrupa’nın en popüler ve pahalı şehirleri arasında yer alan 10 farklı şehirde konaklama yapılır. Katılımcıların ödedikleri ücret içinde bu 10 şehirde 4 yıldızlı otel konaklama ücreti de yer alır.

Araç içi sıcak içecekler ve soğuk su ikramı

Otobüsle Avrupa turu için ödenen ücrete, otobüs seyahatinizin çok daha konforlu ve keyifli geçmesi için sıcak içecekler ve soğuk su ikramı da dâhildir.

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Mesleki sorumluluk sigortası ile katılımcıların uğrayabilecekleri zararlar güvence altına alınır. Bu sigorta hizmeti, Avrupa Rüyası tur katılımcılarının ödedikleri ücrete dâhildir.

Tüm Ekstra Turlar

Avrupa turu için ödediğiniz tur ücretinin içinde, seyahat sırasında gerçekleştirilecek tüm ekstra turlar da yer almaktadır. Ödediğiniz tur ücreti haricinde 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

En iyi tur hizmeti, profesyonel rehberler ile gerçekleştirilendir. Bu sayede gezilen görülen yerler çok daha iyi tanınabilir. Avrupa Rüyası, düzenlediği turlarda profesyonel kokartlı tur rehberleri ile çalışır. Katılımcıların ödedikleri ücrete bu faydalı hizmet de dâhildir.

Konaklama kahvaltıları (9 gün)

Avrupa turu sırasında 9 boyunca yapılacak konaklama kahvaltıları da tur ücretine dâhildir.

Şehir Vergileri, Yurtdışı Çıkış Harcı ve Bagaj Hakkı

Otobüsle Avrupa turu için ödenmesi gereken şehir vergileri, yurt dışı çıkış harcı ya da bagaj hakkı gibi ücretlerin hepsi, tur için ödediğiniz ücrete dâhildir.

Bunların dışında; müze ve ören yeri ücretleri, Schengen vize ücreti, Seyahat güvence paketi ve bireysel harcamalar tur ücretine dâhil değildir.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.