Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası PLUS Turu Nedir?

Avrupa Rüyası, kaliteli ve güvenilir seyahat firması olarak birçok Avrupa turu düzenlemektedir. Bu turlardan birisi de Avrupa Rüyası Plus turudur. Bu macera dolu Avrupa turu ile 20 günde tam 16 ülke ve 32 şehir gezebilirsiniz. Ayrıca bu organizasyona ekstra turlar da dâhildir. Yine bunun yanında ödediğiniz tur ücreti dışında 1 Euro dahi ekstra ücret talep edilmez.

Avrupa Rüyası PLUS turuna dilerseniz bireysel olarak da katılabilirsiniz. Bu eğlenceli Avrupa turuna bireysel olarak katılmanız durumunda yalnız kalmazsınız. Otobüsle Avrupa turu sırasında otobüste adeta bir aile ortamı oluşur ve keyifli bir seyahatin tadını çıkarırsınız. Ayrıca herhangi bir single farkı ücreti de ödemek zorunda değilsiniz. Peki, Avrupa Rüyası PLUS turunda hangi ülkeleri gezip göreceksiniz? Bu tur sırasında nerede konaklayacaksınız? İşte tur ile ilgili ayrıntılar.

Avrupa Rüyası PLUS Turu ile Hangi Ülkeleri Göreceksiniz?

Otobüsle Avrupa turu için kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız, Avrupa Rüyası ve sunduğu hizmetler tam siz göredir. Avrupa Rüyası Plus turunu tercih ettiğinizde, tam 20 günde 16 farklı ülkeyi gezme fırsatı bulursunuz. İstanbul’dan başlayan seyahatinizde göreceğiniz ülkeler; Yunanistan, İtalya, Vatikan, Monako, Andorra, İspanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Polonya, Çekya, Slovakya, Avusturya, Macaristan ve Slovenya’dır.

Bunun yanında Avrupa Rüyası Plus turu ile diğer tur şirketlerinde olduğu gibi sınır kapılarında zaman kaybetmezsiniz. Avrupa Rüyası, turlarında kendi belirlediği rotaları izler. Bu sayede sınır kapılarında vakit kaybetmek yerine İgoumenitsa-Bari ve Venedik-İgoumenitsa olmak üzere iki gemi yolculuğu yaparak, Adriyatik Denizi’nde konforlu yolculuğun keyfini çıkarırsınız.

Avrupa Rüyası PLUS Turunda Hangi Şehirlerde Konaklayacaksınız?

Otobüsle Avrupa turunuz sırasında konaklayacağınız şehirler, en popüler ve en pahalı şehirleri arasından seçilir. Tur boyunca konaklayacağınız şehirler; İgoumenitsa – Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu), Roma, Nice ya da Cannes, Barselona, Paris, Amsterdam, Rotterdam, Wroclaw, Prag, Budapeşte, Venedik, Venedik – İgoumenitsa (Adriyatikte gemi yolculuğu) ve Atina gibi Avrupa’nın en popüler şehirleridir.

Avrupa Rüyası, tur katılımcılarının konforunu düşünür. Bu sebeple konaklama yapılacak otellerin hepsi şehir merkezinde; alışveriş merkezleri, restoranlara ve metroya yakın, 3 veya 4 yıldızlı otellerdir. Katılımcılar, konaklama yapılan otellerde 2 kişilik odalarda kalırlar. Bunun yanında Avrupa turuna bireysel olarak katılanlar da diğer katılımcılar ile eşleştirilir ve ekstra single ücreti ödemezler.

Avrupa Rüyası Plus Turuna Hangi Hizmetler Dâhil?

Avrupa Rüyası ile çıkacağınız otobüsle Avrupa turu için ödediğiniz ücrete pek çok hizmet dâhildir. Bu hizmetler arasında; lüks otobüsler ile şehirlerarası yolculuk, Yunanistan-İtalya, İtalya-Yunanistan arası Adriyatik’te gemi yolculuğu, 13 gece en popüler şehirlerde konaklama, Venedik Vaporetto ücreti, araç içinde sıcak içecek ve soğuk su ikramı, mesleki sorumluluk sigortası yer alır. Bunun yanında; profesyonel rehber, 11 gün boyunca konaklama kahvaltıları, şehir vergileri, bagaj hakkı ve yurtdışı harcı da tur ücretine dâhildir.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.