Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası’nın Otobüsle Avrupa Turları

Avrupa Rüyası, sektöründe lider bir firma olarak Avrupa’ya birçok tur düzenliyor. Bu turlar ile Avrupa’nın rüya şehirlerini gezip görme, konaklama, farklı kültürler ve diller ile tanışma fırsatınız bulunuyor. Ayrıca turlar için ödediğiniz ücret dışında 1 Euro dahi ekstra tur ücreti talep edilmiyor. Bireysel olarak da katılabileceğiniz otobüsle Avrupa turlarında ekstra single ücreti de talep edilmiyor. Peki, Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turları hangileridir?

Avrupa Rüyası EKO Turu

Avrupa Rüyası’nın düzenlediği otobüsle Avrupa turları arasında, Avrupa Rüyası EKO turu da bulunmaktadır. Bu tur, 16 gün boyunca tam 14 ülke ve 24 şehir görme imkânı sunar. Avrupa’nın tamamını tek seferde gezip görmeyi amaçlayan tur ile en popüler ve en pahalı şehirlerde konaklarsınız. Bu şehirlerarasında; Roma, Zürih, Paris, Prag, Amsterdam ve Venedik gibi en gözde en pahalı Avrupa şehirleri bulunmaktadır.

Avrupa Rüyası PLUS Turu

Avrupa Rüyası, düzenlediği turlar sırasında özgün rotalar oluşturur ve katılımcılarının konforunu düşünür. Bunun için otobüsle Avrupa turunda lüks otobüsler kullanır. Katılımcılar, Avrupa Rüyası PLUS turunda bu lüks otobüsler ile 16 günde 14 ülke ve 25 şehir görme fırsatı bulurlar.

Avrupa Rüyası PLUS turu ile sınır kapılarına takılmadan iki gece boyunca Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapma ayrıcalığını yaşarsınız. Bunun yanında gemi yolculuğuna ek olarak Avrupa’nın en pahalı ve en popüler şehirlerinde konaklama yapma imkânınız bulunur.

Orta Avrupa ve Balkan Rüyası

Avrupa Rüyası’nın özgün rotalarından birisi de, Balkan turu olan Orta Avrupa ve Balkan Rüyası’dır. Bu tur ile 10 gün boyunca tam 11 ülke ve 15 şehir göreceksiniz. Yine Orta Avrupa’nın eşsiz şehirlerini ve 550 yıllık Osmanlı mirasını yerinde gezip görme fırsatınız bulunmaktadır.

Avrupa Rüyası’nın diğer turlarında olduğu gibi otobüsle Balkan turunda da katılımcılara profesyonel kokartlı rehberler eşlik etmektedir. Katılımcılar, profesyonel rehberler sayesinde şehirlerin tarihlerini ve kültürlerini yakından tanıma fırsatı bulurlar.

İskandinav Rüyası

Avrupa Rüyası’nın rüya rotaları arasında otobüsle Kuzey Avrupa turu imkânı sunan, İskandinav Rüyası da yer almaktadır. Uçak, gemi ve otobüs yolculuğunu içinde barındıran İskandinav Rüyası, katılımcılarına Kuzey Avrupa’nın 12 ülke 20 şehrini keşfetme fırsatı sunuyor. Siz de Türk Hava Yolları kalitesiyle Kuzey Avrupa ülkelerini keşfetmek, doğa harikası fiyordları görmek istiyorsanız, hemen İskandinav Rüyası turlarına başvurabilirsiniz.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.