Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Büyük Balkan Turu 10 Gün 10 Ülke 18 Şehir | Balkan Rüyası

Türkiye’nin en kapsamlı Büyük Balkan turu ile ile 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden, profesyonel rehberler eşliğinde şehirleri gezmeye hazır mısınız! Avrupa Rüyası’nın kıtanın tümünü kapsayan rotaları bulunuyor. Balkan Rüyası ve Orta Avrupa Turu ise, Avrupa’yı ​​ilk kez ziyaret etmeyi düşünenler için pek çok avantajı bir arada sunan bir rotaya sahip. Türkiye’ye yakın oluşları ile Balkan ülkeleri, Avrupa’ya göre daha uygun fiyatlı bir seyahat vadediyor. Balkanlar, sımsıcak insanlarıyla ve kültürümüze olan benzerliği ile kendimizi adeta evimizde hissettiğimiz topraklar.

Büyük Balkan Turu 10 Gün 10 Ülke 18 Şehir

Muazzam doğası ve bize fazlasıyla hitap eden mutfağıyla ata toprağı, yurt dışına ilk kez çıkacaklar için en doğru tercih. Balkan Rüyası ve Orta Avrupa Turu kapsamında, tüm ekstra turlar ve profesyonel rehberlik hizmeti dahil, 8 gece konaklamalı olarak 10 gün, 11 ülke ve 15 şehri ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa Rüyası ile Orta Avrupa ülkelerini ziyaret etmeniz, yeni kültürler tanımanız ve farklı bakış açıları kazanmanız da mümkün. Rotanın en güzel yanlarından biri de az zamanda pek çok yer görebilecek oluşunuz.

Programdaki ülke ve şehirler:

YUNANİSTAN – Selanik

MAKEDONYA – Manastır, Ohrid, Üsküp, Kalkandelen

KOSOVA – Prizren

KARADAĞ – Kotor, Budva

HIRVATİSTAN – Dubrovnik

BOSNA HERSEK – Trebinje, Mostar, Blagaj, Saraybosna, Poçitel

MACARİSTAN – Budapeşte, Mohaç

SIRBİSTAN – Belgrad, Niş

BULGARİSTAN – Sofya

balkan turu - mostar

Bosna Hersek – Mostar

Balkan ve Orta Avrupa Turu Konaklama

Aynı zamanda 3, 4 ve 5* yıldızlı otellerin 2 kişilik odalarında her gece konaklamanın bulunduğu turda, kahvaltılar da açık büfe olarak sunuluyor. Balkan turun konaklama şehirleri: Ohrid, Prizren, Budva, Trebinje, Saraybosna (2 gece), Budapeşte (2 gece), Niş

Büyük Balkan Turu’nun en avantajlı yanı ise, tüm ekstra turların ücrete dahil oluşu. Kendine özgü rotalarının yanında, konaklamalı gemi yolculukları ve sınır kapılarında vakit kaybını bertaraf etme gibi pek çok avantajı bulunuyor.

Ücrete Neler Dahil

Balkan Rüyası Turu’nda, profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti, tüm ulaşım masrafları, kahvaltı dahil tüm konaklama masrafları ücrete dahildir. Ayrıca şehir vergileri, mesleki sorumluluk sigortası ile fiyata dahil hizmetler arasında yer alıyor.

Fiyata dahil olmayan hizmetler ise vizesi olmayanlar için 150 Euro Schengen vize ücreti, seyahat güvence paketi, müze ören yerleri ücretleri ile bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları. Bayram tatilinizi Orta Avrupa ve Balkan şehirlerinde geçirmek için acele edin, koltuğunuzu kaptırmayın!

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.