Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

İngiltere Turu Tavsiyesi | Avrupa Rüyası

Herkes, hayatında bir kez de olsa yurtdışı turu düşünür. Birçoğu Avrupa’dan başlarken gezmeye, bazıları da farklı destinasyonları tercih edebiliyor. İngiltere’de gezginler tarafından en çok tercih edilen ülkelerden biri. Sizin de İngiltere turu hayaliniz varsa; sizlere İngiltere Galler İskoçya İrlanda turları cazip gelebilir. Hem tüm adayı gezebilirken; hem de İngiltere gezisi hayallerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için tavsiyemiz Avrupa Rüyası

İngiltere turu düşünenler 11 günlük güzel bir serüven sizi bekliyor. İngiltere, Galler, İskoçya, İrlanda turu da yapmış olacaksınız. Büyük Britanya turu kapsamında olan Kuzey İrlanda’yı unutmayalım tabii ki. Bu gezi de 5 ülke 20 şehir gezeceksiniz. Bu sırasında size İngiltere’de yaşayan bir rehber eşlik edecek. Sizinle adım adım Britanya ülkeleri ve şehirlerini gezecek. Deneyimlerini aktaracak ve İngiliz kültürü ile tanışmanıza yardımcı olacak.

Londra Müzeler Bölgesi
Londra Müzeler Bölgesi

İngiltere Turu ile Nereleri Görebilirsiniz?

Londra, Oxford, Liverpool, Manchester, Newcastle gibi İngiltere şehirleri en çok tercih edilen şehirler arasında yer alıyor. İngiltere’de Sherlock Holmes hikayelerine konuş olan Baker Street 221 B’i, Shakespeare’in doğduğu Stratford-upon-Avon kasabasını, tarihin en eski tapınaklarından biri olan Stonehenge’i, İngiltere’nin tarihi sit alanı Northumberland Bölgesini gezebilirsiniz.

Ayrıca Harry Potter filmlerinin çekildiği Oxford’u, Robin Hood efsanesine ev sahipliği yapan Nottinhham’ı görmekte mümkün. Bunun yanında Roma hamamlarıyla ünlü Bath’ı, Roma dönemi kasabalarından Chester’ı, futbol ve müzik şehri Liverpool’u görmek için güzel bir seçenek Avrupa Rüyası.

Londra, Oxford, Liverpool, Newcastle, York
Londra, Oxford, Liverpool, Newcastle, York gibi şehirleri gezebilirsiniz.

İrlanda, İskoçya Turu Da Yapacaksınız

İngiltere gezilecek yerler dışında Kuzey İrlanda’da Belfast ve Devler Kaldırımı göreceğiniz yerler arasında. İrlanda’da Dublin, Galler’de Cardiff de gezilecek şehirler arasında. Kuzeyin asi ülkesi İskoçya’da Edinburgh, Galsgow, Stirling, Falkirk görülecek yerler arasında. Tam anlamıyla İngiltere turu yanında Büyük Britanya turu da yapmış olacaksınız.

Sizin de böylesine kapsamlı bir İngiltere turu düşünceniz varsa o zaman doğru yerdesiniz. Hem ucuz yurtdışı turları arasında en kapsamlı rotayla gezme imkanı elde etmiş olursunuz. Unutmadan da ekstra turlar dahil ve single farkı olmayan turlar arıyorsanız da Avrupa Rüyası tam size göre! Detaylı bilgi almak isterseniz www.avruparuyasi.com.tr web sitesinden tur ile ilgili ayrıntılara bakabilirsiniz. 

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.