Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Orta Avrupa ve Balkan Rüyası ile 11 Ülke Gezmek

Balkanlar, Orta Avrupa’nın eşsiz şehirlerini bünyesinde barındıran, mükemmel bir seyahat rotasıdır. Aynı zamanda 550 yıllık Osmanlı mirasını taşıması nedeniyle de gezip görülmesi gereken bir bölgedir. Orta Avrupa ve Balkan Rüyası; özgün rotası ile katılımcılarına 11 günde tam 11 farklı ülke ve 15 rüya Balkan ve Orta Avrupa şehrini görme fırsatı sunuyor.

Macera Dolu Bir Orta Avrupa ve Balkan Turu

Orta Avrupa ve Balkan Rüyası ile otobüsle Balkan turu, tam 11 gün süren eğlenceli ve macera dolu bir turdur. Bu 11 günde 12 farklı Balkan ve Orta Avrupa ülkesini gezme imkânınız bulunur. Bu balkan ülkeleri; Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Çekya, Avusturya, Hırvatistan, Bosna Hersek, Kosova, Karadağ, Makedonya ve Yunanistan’dır.

Balkanların Rüya Şehirlerinde Konaklama

Balkan Rüyası ile otobüsle balkan turu sırasında her gece Balkanların en güzel ve en popüler şehirlerinde konaklama imkânı bulursunuz. Bu şehirlerarasında “düşük bütçeli Paris” olarak adlandırılan Sırbistan’ın en kalabalık şehri Belgrad, zengin tarihi ile Budapeşte ve Avrupa’nın Kalbi Prag’da yer almaktadır. Yine bu eşsiz Balkan şehirlerinin yanında; Mostar, Zagreb, Saraybosna, Kotor, Budva, Üsküp ve Selanik’te de konaklama yapılır.

Otobüsle Balkan turunda katılımcıların konforu ön planda tutulur. Bunun için 4 yıldızlı oteller ve 2 kişilik odalar tercih edilir. Bu oteller kesinlikle şehir merkezine uzak olanlardan tercih edilmez. Aksine dilediğinizde metroya, restorana ya da alışveriş merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz uzaklıkta tercih edilir.

Lüks Otobüsler ile Konforlu Yolculuk

Balkan Rüyası ile otobüsle Balkan turu sırasında, yolculuktan yorulacağınız ya da sıkılacağınız gibi konular sizi düşündürüyor olabilir. Ancak Balkan Rüyası, otobüsle Balkan turu için en fazla 2 yaşında, lüks otobüsler ile yolculuk yapmanızı sağlar. Ayrıca sürekli otobüs yolculuğu yapmazsınız. Her gece bir başka Balkan şehrinde konaklama yaparak, yorulmadan şehirleri keşfedebilirsiniz.

Profesyonel Kokartlı Rehberler

Balkan Rüyası ile otobüsle Balkan turunda katılımcılara profesyonel kokartlı rehberler eşlik eder. Profesyonel rehberler, gezdiğiniz şehirleri daha önce defalarca gezip görmüş, şehirlerin tarihi ve kültürü hakkında oldukça bilgili kişilerdir. Bu bilgilerini tur esnasında size de aktarırlar ve bu sayede siz de entelektüel olarak beslenmiş olursunuz.

Ayrıca rehberler şehirlerin gezilip görülecek yerlerini en iyi bilen kişilerdir. Tur sırasında size rehberlik ederler, gezip görmeniz gereken yerlere zaman kaybetmeden, kolaylıkla ulaşmanızı sağlarlar.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.