Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turu Yapmak İçin 5 Sebep

Genç olmak güzeldir, hayatın en dinç en heyecanlı zamanıdır tabi değerini biliyorsak. Gençken yapmanız gereken birçok şey vardır aynı şekilde tecrübe etmeniz gereken birçok şey de vardır. Sürekli yeni insanlarla tanışmalı, gezmeli, keşfetmeli, eğlenmeli hayatın tadını almalısınız. Avrupa Rüyası otobüsü  ile yapmanız sizin için çok avantajlı olacaktır.

Otobüsle Avrupa Turu Yapmak için 5 Sebep!

Avrupa Rüyası Otobüsü Evimiz

Şimdi hayal edin, İstanbul ‘dan itibaren tüm Avrupa’yı otobüsle geziyorsunuz ve otobüsün içindeki herkesle otobüste belirli bir zaman geçiriyorsunuz. Çok değil 1-2 gün içerisinde otobüste ki herkesi tanıyacak çoğuyla da samimi arkadaşlıklar kuracaksınız. Her şehri gezdikten sonra bu otobüse binecek otobüste birbirinize ikramlar yapacak belki de kalkıp beraber oynayacaksınız. Daha ortasına gelmeden otobüsü evinizmiş gibi karşılayacak günün yorgunluğundan sonra otobüse biner binmez rahatlayacaksınız. Otobüsün içinde geçireceğiniz eğlenceli vakitler otobüsle Avrupa turu yapmanızın güzel bir sebebi.

avrupa-ruyasi-otobusle-avrupa-turu-eglence-mutluluk-seyahat-tavsiyeleri

Bitmeyen Eğlence

Her gün Avrupa’nın farklı bir şehrini gezmek nasıl eğlenceliyse bir şehirden başka bir şehre giderken otobüsün içinde yapılan sohbetler, hep beraber söylenen şarkılarla ayrı eğlencelidir.

Aynı Amaçtaki İnsanlarla Aynı Otobüste Olmak

Senin gibi herkes genç olduğunda Avrupa turu yapmak aşırı cezbedicidir. Otobüsteki herkes seninle aynı kafada herkes gezmeye, eğlenmeye, kendini aşmaya gelmiş ve hepiniz aynı otobüste berabersiniz bundan daha iyi ne olabilir ki?

Nasıl Giderim Korkusu Yok

Şehirlerin her önemli yerine zaten otobüsle gideceksin. Şehirden otele, otelden şehre, şehirden şehre hep seni otobüs götürecek. Yani otele saat kaçta gitsem, taksi mi tren mi gibi sorularla tatilinde birde bunlarla uğraşmayacaksın. Otobüsün gitmediği özel görmek istediğin bir yer varsa da yine otobüste ille ki orayı görmek isteyen bir arkadaşın olacaktır bu da bu turu yapmanın bir avantajı.

Daha Hesaplı Daha Zengin

Otobüsle Avrupa turu yapmak, uçakla ve her şehirde başka ulaşım aracıyla gezmekten daha ucuza gelir. Diğer turlara vereceğiniz paradan daha az ödeme yapacağınızdan aradaki farkı kendinize harcarsınız. Avrupa turunuzu otobüsle yaptığınızda şehirlerde daha fazla yere uğrama şansı bulursunuz gezdiğiniz, keşfettiğiniz yerler daha fazla olur.

Türkiye’nin en kapsamlı ve konforlu otobüsle Avrupa turlarını organize eden Avrupa Rüyası ile Avrupa kıtasını tek seferde gezebileceksiniz. Fransa Alsas – Loren kasabalarını gezecek, İsviçre Alp Dağları bölgesini keşfedeceksiniz. Avrupa’nın en popüler şehirlerini keşfetmek, Avrupa Rüyası ile artık çok kolay!

Üstelik tüm otobüsle Avrupa turlarımızda Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yapıyoruz. Avrupa Rüyası EKO turumuzda 1 gece Adriyatik’te konaklamalı gemi yolculuğu yapıyoruz. Böylelikle gidiş yolculuğunda sınır kapılarında zaman kaybetmeden Shengen bölgesine geçiyor, sınır kapılarında zaman kaybetmiyor, pasaport-vize kontrolü gibi sıkıcı-gerici işlemlerle uğraşmıyoruz. Avrupa Rüyası ile sınırları aşmak kolay!

Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu hakkında bilgi almak için tıklayın: https://www.avruparuyasi.com.tr/

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.