Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turuna Tek Katılsam Sıkılır mıyım?

Otobüsle Avrupa turuna katılmak için başvuru yaptınız ama arkadaşınız yok. Tek katılmayı düşünüyorsunuz aklınıza şu soru geliyor “otobüsle Avrupa turuna tek katılsam sıkılır mıyım?” Bu soruya kısaca cevap verelim: hayır! Aksine çokça eğlenirsiniz ve yeni arkadaşlarınız olur!

Tek katıldığınız için sizin profilinize yakın biriyle eşleştirilirsiniz. Misal olarak öğrencisiniz, başka bir öğrenci ile eşleştirilirsiniz. Turda başka biriyle eşleştirildiğiniz için single farkı ödemezsiniz. Turda o kişiyle yolculuk yapar onunla otel konaklamalarını yaparsınız.

Avrupa Rüyası’nın yol danışmanları sizi tur tarihine kadar ararlar ve kişisel özelliklerinizi nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı, tercihlerinizi öğrenirler. Bu bilgiler ışığında sizi profilinize uygun biriyle eşleştirirler. Yine misal olarak sigara içmiyorsanız sigara içmeyen biriyle eşleştirilirsiniz. Bu eşleştirmeden ayrıca potansiyel bir arkadaş adayı edinmiş olursunuz. Tabii, asıl olay bununla da bitmiyor. Asıl olay katılımcıya değer vermekte yatıyor. Otobüsle Avrupa turu firmalarından Avrupa Rüyası da bu konuda akla gelen ilk firmalardan.

Bir otobüs dolusu insanla yolculuk yaptığınız içinde seyahatin daha ikinci gününde tüm otobüsle kaynaşmaya başlayacak ve şarkılara eşlik etmeye başlayacak, mola yerlerindeki pikniklere ortak olacak, şehirleri yeni edindiğiniz arkadaşlarınızla gezeceksiniz. Otobüsle Avrupa turu size yeni arkadaşlar kazandıracak! Ayrıca, yalnızca gezmeyecek otobüs içerisinde de eğlenerek yolculuk yapacaksınız!

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.