Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası EKO Turu Nedir?

Avrupa Rüyası, düzenlediği Avrupa Rüyası Eko Turu ile katılımcılarına unutulmaz bir Avrupa turu yaşatmaktadır. Tam 20 günde 18 ülke ve 28 şehri gezme fırsatı sunar ve bu tur içerisine tüm ekstra turlar da dâhildir. Avrupa’nın en popüler ve pahalı şehirlerini konaklayacağınız Avrupa Rüyası Eko Turuna bireysel olarak katıldığınızda yalnızlık çekmez, single farkı ücreti ödemezsiniz. Peki, bu tur hangi Avrupa ülkelerini kapsıyor? Konaklama hangi şehirlerde nasıl yapılıyor? İşte pek çok açıdan avantajlı bu Avrupa turunun ayrıntıları…

Hangi Ülkeleri Göreceksiniz?

Avrupa Rüyası EKO turu ile 20 günde tam 18 ülke ve 28 şehri görme fırsatınız bulunmaktadır. İstanbul’dan başlayan yolculuk sırasında; Yunanistan, İtalya, Vatikan, Monoko, Andorra, İspanya, Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda, Çekya, Avusturya, Macaristan, Slovenya ve Hırvatistan gibi Avrupa ülkeleri ile Sırbistan, Bulgaristan ve Makedonya gibi Balkan ülkelerini gezip görme fırsatı yakalarsınız.

Hangi Şehirlerde, Nasıl Konaklayacaksınız?

Avrupa Rüyası EKO turu ile seyahatiniz boyunca 10 farklı Avrupa şehrinde konaklama fırsatı bulursunuz. Bu şehirler, Avrupa’nın en popüler ve pahalı şehirleri arasından seçilir. Tur boyunca konaklayacağınız Avrupa şehirleri; İgoumenitsa- Bari (Adriyatik gemi yolculuğu), Roma, Nice, Cannes ya da Antibes, Barcelona, Paris, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Venedik ve Ohrid’dir.

Avrupa turu sırasında konaklamak için şehirlere uzak oteller kesinlikle tercih edilmez. Seçilen oteller, en popüler şehirlerin merkezinden tercih edilir. Şehir merkezinde ve konforlu bu otellerde iki kişilik odalarda konaklarsınız. Oteliniz; alışveriş merkezlerine, restoranlara ve metrobüse en yakın mesafede olacaktır. Ayrıca Avrupa Rüyası EKO turunda bir gün konaklama yapılırken bir gün yola ve gezmeye ayrılır.

Avrupa Rüyası EKO Turu Ücretine Hangi Hizmetler Dâhil?

Avrupa Rüyası EKO tur ücreti, pek çok hizmeti kapsamaktadır. Bu hizmetler arasında; Yunanistan ve İtalya arası Adriyatik gemi yolculuğu, lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk, Venedik Vaporetto gidiş-dönüş ücretleri, 10 gece konaklama ve araç içi sıcak içecek, soğuk su ikramı yer almaktadır.

Bu hizmetlerin yanında; tüm ekstra turlar, profesyonel rehber hizmeti, şehir vergileri, yurtdışı çıkış harcı ve bagaj hakkı da yine otobüsle Avrupa turu ücretine dâhildir. Ancak bireysel olarak yaptığınız harcamalar, müze ve ören yerleri, seyahat güvence paketi ile Schengen vize ücreti tur ücretine dâhil değildir.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.