Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası ile Otobüsle Avrupa Turuna Çıkmak

Avrupa Rüyası, 4 Kıta Uluslararası Kültür Eğitim ve Spor Organizasyonları Ltd. Şti’nin bir markası olup TURSAB A sınıfı bir seyahat acentası olarak 10058 belge numarasıyla hizmet vermektedir. Avrupa Rüyası, tüm kaçak turizm faaliyetlerinin karşısında mücadele vermektedir.

Avrupa Rüyası 2014 yılından bugüne kadar düzenlediği 35 tur ile 2000 katılımcıyı Avrupa kıtası ile buluşturmuştur. Avrupa’dan Balkanlara, Afrika’dan Britanya’ya ve Kuzey Avrupa’ya kadar birçok rotada katılımcılarının hayallerini gerçekleştirmektedir. Avrupa Rüyası turlarına www.avruparuyasi.com.tr sitesinden ulaşmak mümkündür.

Tek seferde Avrupa kıtasını gezme fırsatı sunan Avrupa Rüyası turu, birçok firmanın aksine hazır paket turlar satmak yerine kendi özgün rotasını yaparak katılımcılarını Avrupa şehirleri ile buluşturmaktadır. Otobüsle Avrupa turlarını profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde gerçekleştiren Avrupa Rüyası, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki ofisleri ile katılımcılarına hizmet vermektedir.

Avrupa Rüyası ile otobüs içerisinde oluşacak aile ve arkadaşlık ortamı, eğlenceler, ikramlar ve hoş sohbetler birkaç güne halay çekmeye kadar uzanacak bir tur sizi bekliyor. Tüm bunların yanında 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklayacağınız otobüsle Avrupa turunda, Avrupa’nın en popüler şehirlerini gezeceksiniz. Ayrıca konakladığınız şehirlerde otel konaklamalarına kahvaltılar da dahil.

20 gün boyunca 18 ülke 28 şehir göreceğiniz otobüsle Avrupa turunda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden gezeceksiniz. Ayrıca Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapacak ve sınır kapılarına takılmadan yolculuk yapma fırsatını yakalayacaksınız.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.