Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası Nedir? 2021 Otobüsle Avrupa Turu

Avrupa Rüyası, İstanbul Üsküdar’da faaliyet gösteren Türsab A sınıfı seyahat acentesidir. Büyük Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu, Kuzey Avrupa turu, Büyük Britanya turu, Balkan turu gibi yurtdışı turları düzenlemektedir. Yılın En İyi Seyahat Acentesi ödülüne layık görülen Avrupa Rüyası, her yıl binlerce gezginin hayalini gerçekleştiriyor. 

Yaz tatilini dört gözle bekleyen öğrenci, memur ve özel sektör çalışanlarının en çok tercih ettikleri ucuz yurtdışı turları arasında Avrupa Rüyası geliyor. “Her gün başka şehirde uyanmak” sloganıyla single farkı olmayan turlar içinde Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ile 16 günde 14 ülke 24 şehir keşfedebiliyorsunuz.

avrupa rüyası otobüsle avrupa turu

Otobüsle Avrupa Turu Rotası

Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu kapsamında; 16 gün boyunca 14 ülke gezilecek.

Ayrıntılı programı ise şu şekilde: YUNANİSTAN – Selanik, Parga İTALYA – Bari, Roma, Pisa, Floransa, Venedik, Verona VATİKAN İSVİÇRE – Zürih FRANSA – Mulhouse, Colmar, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourg, Paris BELÇİKA – Brugge HOLLANDA – Amsterdam, Zaanse Schans, Volendam ALMANYA – Berlin, Dresden ÇEKYA – Prag AVUSTURYA – Viyana SLOVAKYA – Bratislava MACARİSTAN – Budapeşte SIRBİSTAN – Belgrad BULGARİSTAN – Sofya

Avrupa Rüyası tur ücretine neler dahil?

  • Profesyonel rehber ücreti dahildir. Seyahat sırasında rehberle herhangi bir para alışverişiniz olmaz, rehberler asla sizden herhangi bir hizmet için para talep etmez.
  • Tüm ekstra turlar ücrete dahildir. Seyahat ettiğinizde karşılaşırsınız bulunduğunuz merkeze yakın gezilmesi gereken bir yer varsa ve bu rotanızda yoksa ekstra tur niteliğinde sizden ücret talep ediliyor fakat Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar ücretsizdir. Siz yine bahsedilen yere Avrupa Rüyası ile gidip gezeceksiniz fakat sizden Avrupa Rüyası tarafından, rehber koordinatör kimse maddi istekte bulunmaz.
otobüsle avrupa turu 2021

Avrupa Rüyası Size Ne Kazandırır?

  • 16 gün gibi kısa sürede 14 farklı ülke gezmek.
  • Tur ücreti dışında herhangi bir ekstra masraf ödememek.
  • Tek başınıza katılsanız dahi single farkı ödemek yok.
  • Best Western, Holiday Inn, Ibis Styles, Hampton by Hilton gibi otellerde konaklamak.
  • Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu deneyimi yaparak sınır kapılarında zaman kaybetmemek. Ve gün doğumuna Adriyatik’te tanık olmak.
  • Şehirleri rehberler eşliğinde gezmek: rehberle adım adım gezerek nerede ne yenir, nereden ne alınır gibi pratik tüyoları öğrenmek.
  • Vize işlemlerinizin profesyonel ekip eşliğinde yapılması.

Avrupa Rüyası tur programına ilişkin detaylı bilgilere www.avruparuyasi.com.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.