Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası Sponsorluğunda Gezgin Zirvesi Deneyimi

Hem dinleyici hem de moderatör olarak katıldığım Gezgin Zirvesi ilk kez düzenlenmesine rağmen beni fazlasıyla memnun etmiş, harika planlanmış bir etkinlik olarak hafızamda yer etti.

Motosikletli gezilerinden aşina olduğum ve etkinliğin koordinatörlüğünü üstlenen sevgili Deniz KILIÇ bana bu fikrinden bahsettiği anda hiç düşünmeden katılmayı kabul ettim. Amacının blog yazarlarının veya kurumların öne çıkarılmasından çok seyahat seven kişilerin dinlemekten keyif alacağı bir etkinlik düzenlemek olduğundan hiç şüphem yoktu. Nitekim zirve de bu şekilde gerçekleşti ve ardından harika anılar bıraktı.

avrupa rüyası sponsorluğunda gezgin zirvesi 2018

Gezgin Zirvesi 2018, Doğa ve Gezgin, Güneş Akdoğan

İlginç Deneyimleri ve Dünya Bakışını Bir Araya Getiren Gezgin Zirvesi

Zirvede yer alan konular ve katılımcılar gerçekten çok iyi seçilmiş. Gezmeye, seyahate tek bir yönden yaklaşmak yerine farklı pencerelerden bakan, bambaşka yaşam şartlarına sahip gezginleri bir arada dinlemek benim için harika bir deneyim oldu. Her ne kadar yürüyerek seyahat etmeyi, doğada kaybolmayı sevsem de arazi taşıtıyla kıtalar aşan, motosikletle ülkeler geçen, sırf keyfine sırtında çantayla otostop çeken, lüksünden ödün vermeyen, yerel lezzetlerin peşinden koşan, belli coğrafyadan dışarıya çıkmayan ve daha nice farklı gezginin birbirinden ilginç deneyimlerini, seyahate, dünyaya bakışını bir araya getirmesi Gezgin Zirvesi’nin en göze çarpan ve bence en önemli özelliğiydi. Çok seslilik ve çok yönlülük her zaman fayda getirir, zaten bunu deneyimlemek için dünyanın çeşitli coğrafyalarında binbir güçlüklere rağmen yolculuk etmiyor muyuz? Zirve sayesinde güzel arkadaşlıklar kurmuş olmayı en büyük kazanım olarak görüyorum.

gezgin zirvesi 2018

Gezgin Zirvesi 2018 – Doğa ve Gezgin oturumu

Doğada Seyahat Eden Gezginler

Doğada seyahat başlıklı konuşmanın moderatörlüğünü üstlenmem için teklif geldiğinde büyük mutluluk yaşamıştım. Bu konuda çok iyi olduğumu söyleyemeyeceğim fakat ortamın sıcaklığı, katılımcıların, dinleyicilerin yarattığı dostane havaya kapıldım. Biraz da derin konulara değinerek keyifli bir sohbet yarattığımıza inanıyorum. Özellikle değinmeye çalıştığımız yürüyerek ve bisikletle seyahat konusuna böylesi bir organizasyonda yer bulmak beni fazlasıyla mutlu etti. Popüler seyahat konuları arasında hep bir araç kullanmak ön planda iken adımlarımızla, pedallarımızla coğrafyaları aşan bizlere bir şans tanınması, deneyimlerimizi paylaşmamıza aracılık etmesi ayrıca bir mutluluk sebebidir.

konforlu seyahat ve konaklama avrupa rüyası

Gezgin Zirvesi ana sponsoru Avrupa Rüyası

Avrupa Rüyası’nın Sponsorluğunda Buluşma

Zirvenin sponsorluğunu üstlenen Avrupa Rüyası çalışanlarının dostane tavırları, canla başla etkinlikle ilgilenmeleri de keyifli vakit geçirmemizde rolü büyük oldu. Zirvenin kurumsal bir yapının dışında sıcacık atmosfere sahip olmasında en büyük etkenlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Yazar: Güneş AKDOĞAN

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.