Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Rüyası’na Katılmak için 5 Sebep

Avrupa Rüyası’na katılmak için herkesin kendince pek çok sebebi olduğu kanısındayım. Avrupa ülkelerini ve en turistik şehirleri görmek, yeni kültürler tanımak, dünya görüşünü genişletmek ve farklı bakış açıları kazanmak. Tek başına veya arkadaş grubu ile seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Kendini ve birlikte seyahat ettiğin insanları bir de yolda gözlemlemek, Avrupa Kıtasını bir de kara yolu ile keşfetmek ve dahası… Ancak tüm bunlar herhangi bir otobüsle Avrupa turu firması ile zaten yapabilecekleriniz arasında. Oysa Avrupa Rüyası’na katılmak için bunların yanı sıra, çok daha fazla sebebiniz var!

avrupa rüyası otobüsü eğlence

Güvenli Seyahat

Güvenli seyahat, Avrupa Rüyası’nın asla ödün vermediği ilk prensip. 5 yıldır tur düzenleyen, tecrübeli, güvenilir ve rotasını her yeni gün güncelleyen Avrupa Rüyası’nda gönül rahatlığı ile kendinizi Avrupa yollarına bırakabilirsiniz. TURSAB tarafından A sınıfı bir seyahat acentesi olan Avrupa Rüyası düzenlediği 35 tur ile, 2014 yılından bu yana 1500 katılımcıyı Avrupa ile buluşturdu. Yıllardır yolcu memnuniyetinde lider konumda olan Avrupa Rüyası ile yola çıkmaktan hayli memnun kalacaksınız.

profesyonel rehber eşliğinde gezme avrupa rüyası

Profesyonel Rehberle Gezme Avantajı

Avrupa Rüyası’nda, otobüse bindiğiniz andan itibaren profesyonel rehberiniz ile muhatap olmaya başlıyorsunuz.  Otobüsle Avrupa turu yapan diğer firmalarda olan bir uygulama değil. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini anlatarak gezdiren rehberler bir yandan da uygun fiyatlı yeme içme ve alışveriş yapmanın pratik yollarını sunuyorlar. Böylece gün boyu sudan çıkmış balık gibi şaşkın gözlerle etrafa bakınıp canhıraş gezilecek yerler arasında koşturmuyorsunuz.

Tek Seferde Otobüs, Gemi ve Uçak Yolculuğu

Norveç fiyortlarını ve Kuzey Avrupa’yı görebileceğiniz Kuzey Avrupa turu İskandinavya Rüyası’nda, aynı anda kara, hava ve deniz yolculuğu yapma şansınız var. Kuzey’in eşsiz mimariye sahip kentlerinin yanı sıra doğa harikası İskandinav fiyortlarını da Baltık Denizi ve Kuzey Denizi’ndeki gemi yolculuğu ile görebiliyorsunuz. Turdan dönüş, Türk Hava Yolları’nın Prag-İstanbul uçuşu ile, şehirler arası ve şehir içi seyahatler ise, lüks Avrupa Rüyası otobüsleri ile yapılıyor.

Britanya Rüyası, İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşunu British Airways farkı ile gerçekleştiriyor. İngiltere, İskoçya, Galler, İrlanda, Kuzey İrlanda rotasında, otobüs, gemi ve uçak yolculuğunu bir arada yaşıyorsunuz. İrlanda ve Celtic Denizlerinde konaklamasız gemi yolculuğu deneyimi yaşıyorsunuz.

konforlu seyahat ve konaklama avrupa rüyası

Bol Konaklamalı, Dinlenerek Gezme Ayrıcalığı

Avrupa Rüyası’nda konaklamalar, diğer otobüsle Avrupa turu firmalarına hayli fark atmış durumda ve gün sayısı da daha fazla. Avrupa’nın en popüler şehirlerinde 4 yıldızlı, kalitesini kanıtlamış, kahvaltı dahil otellerde kalma şansınız var. Gece otelden tek başınıza çıkıp bir şeyler içtikten veya eğlendikten sonra, kolaylıkla otelinize dönebiliyorsunuz. Elbette bir büyük ayrıcalığınız da, Adriyatik ve Baltık Denizlerini konaklamalı, İrlanda ve Celtic Denizlerini ise konaklamasız gemi yolculuğu ile geçebiliyor oluşunuz! Turun son günü dahi olan konaklama ile ülkeye dinlenmiş olarak dönüyorsunuz.

en özgün rota avrupa rüyası

Özgün Rota

İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda seyahatini tek bir rüya rota altında toplayan eşsiz bir Britanya turu güzergahı olan Britanya Rüyası. Türkiye’nin en iddialı rotaya sahip Kuzey Avrupa turu ve bunların yanı sıra Avrupa Rüyası EKOPLUS paketler ve Balkan Rüyası, benzerlerinden oldukça farklı rotalara sahip. Kıtanın tümünü kapsayan rüya rotaları bulunan Avrupa Rüyası’nın, Güney Afrika’nın egzotik atmosferine keşif yapan Afrika Rüyası da keşfedilmesi gereken rotalardan. Yunanistan’dan başlayıp tüm Akdeniz’i gemi ile dolaştıran Akdeniz Rüyası ve Küba Rüyası gibi başka kıtalara uzanan büyülü rotaları da bulunuyor.

Avrupa Rüyası, Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin en kısa, en kolay, en eğlenceli ve en güvenli yolu. Özgün rotaları, kokartlı tur rehberleri eşliğinde seyahat avantajı, 1 Euro dahi ekstra ücret talep etmeyen profesyonelliği ile Avrupa’yı görme hayali kuranlar için farklı ve özenli bir tur avantajı sunuyor.

Yazan: Peril Cantürk

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.