Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Avrupa Turunuzu Seyahat Güvence Paketi ile Garanti Altına Almanın Avantajları

Otobüsle Avrupa turunuzu seyahat güvence paketiyle garanti almak size birçok açıdan avantaj sağlıyor. Tura çıkmadan önce vize çıkmaması, hastalık, yakınların vefatı, işten atılma gibi konularda sizi ve turunuzu güvence altına bu paketler aynı zamanda sizi tur boyunca da koruyor.

Otobüsle Avrupa turuna çıktığınızda yol boyunca birçok ülkeyi ziyaret ediyorsunuz. Bu ülkeler arasında hırsızlığın en meşhur olduğu İtalya’da çantanız çalındı ve mağdur oldunuz. İşte bunun gibi durumlarda yardımınıza seyahat güvence paketi koşuyor. Poliçe yapıp tutanak tuttuğunuzda bagaj kayıp ve hırsızlık teminatı olarak sigortadan belli miktarda para alabiliyorsunuz. Yine turda hastalandığınızda ya da sakatlandığınızda acil masraflarınızı 30.000 Euro’ya kadar karşılayabiliyor.

Tur öncesinde başvurduğunuz vizenin çıkmaması durumunda tur ücretinizin %70’i teslim edilebiliyor. Turdan önce başınıza talihsiz bir olay geldiğinde ve tura katılamama durumumuzda size %70 ücret ödemesi yapılıyor. Bu olaylar arasında sakatlanma, hastalık, yakınların başına gelen kazalar ve hastalıklar, iflas, işten çıkarılma gibi hususlar yer alıyor. Bu gibi durumlardan dolayı tura katılamayacak olduğunuzda normal şartlarda turunuz ve paranız yanarken seyahat güvence paketi sizi koruma altına alıyor. Ödediğiniz ücretin %70’ini geri almanızı sağlıyor.

Seyahat güvence paketiyle yolcularını koruma altına alan Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turuna çıktığınızda turunuzu garanti alabilir ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.