Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Instagram’da Muhteşem Fotoğrafların Arkasındaki 5 Fotoğraf Uygulaması

Tüm sosyal medya kanalları arasında instagram popülerliğiyle herkesin başını döndürüyor. Çok yoğun bilgi ve fotoğraf paylaşımının olduğu instagramda, takipçilerin dikkatini üzerinize çekeceğiniz fotoğraflar paylaşmanız gerekiyor. Bu noktada bu fotoğrafları nasıl böyle güzel düzenlemişler diye merak mı ediyorsunuz? İşte, hayranlıkla instagramda muhteşem fotoğrafların arkasındaki 5 fotoğraf uygulaması!

Lightroom CC

Tüm fotoğraf çekenlerin fotoğraflarını düzenlemek için başvurduğu ilk program Lightroom oluyor. Özellikle fotoğraflarınızda ışık ve renk ayarı yapacaksanız, lightroomun mutlaka telefonunuzda olmasını öneririz. Işık ve renk ayarlarını nasıl yapabilirim diye merak edenler için YouTube da bir çok eğitim videosu var! Temel ışık ve renk ayarlarının ücretsiz olduğu programın bazı ayarları ise ücretli.

instagram-uygulamaları vsco

VSCO

Instagram kullananların bildiği ve kullandığı en eski uygulamalardan biri olan VSCO, efektleri ile birçok kullanıcının ilk tercihi arasında. Birçok efekti iki üç program kullanarak elde etmek yerine tek seferde VSCO ile elde edebiliyorsunuz. Uygulama Android ve AppStore’larda ücretsiz ancak bazı efektler ücretli.

instagram-uygulamaları-2019

Afterlight

Özellikle son zamanlarda instagram kullananların en çok başvurduğu uygulamalardan olan Afterlight, klasik ışık ayarları ve efektleri ile fotoğraf düzenlemede kolaylık sağlıyor. Android telefonlar için ücretsiz indirilebilirken; ioslar için ise uygulama ücretli.

instagram-2019-uygulamaları

Snapseed

Snapseed telefonunuzda olması gereken uygulamaların başında geliyor. Uygulama efekt ve filtrelerin dışında kolayca hassas ışık ayarı yapmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca uygulamanın farklı kategorilerde hazır efekt seçenekleri de bulunuyor. Play Store ve AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

instagram-fotoğraf-uygulamaları

Unfold

Instagram kullananların son zamanlarda en çok tercih ettiği fotoğraf düzenleme aracı olan Unfold, aynı zamanda fotoğraf üzerine yazı yazabiliyor efekt ekleyebiliyorsunuz. Storylerinize hareket katmak için Unfold’u tercih edebilirsiniz. Uygulama Android ve IOS kullanıcıları için ücretsiz olarak indirelebiliyor.

Unutmadan hatırlatmakta fayda var! Çektiğiniz instagram fotoğraflarını daha fazla instagram takipçi görmesi elbette daha güzel olacaktır. O sebeple takipçi sayınızı artırmak çözüm olabilir. Sosyalfy instagram takipçi satın al sitesi sosyalfy.net e girerek kendinize uygun paketleri değerlendirebilirsiniz.

Telefonunuza indireceğiniz bu fotoğraf düzenleme uygulamaları ile instagram fotoğraflarınızı başka bir boyuta taşıyarak ve takipçilerinizin dikkatinizi çekebilirsiniz. Küçük bir tavsiye, fotoğraflarınızda ışık ve efekt kullanırken fotoğraflarınızdaki doğallığı korumaya özen gösterin. Unutmayın ki, takipçiler gerçeğe yakın olan şeyleri beğeneceklerdir. Herkese instagramın renkli dünyasında bol şans! 

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.