Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Kuzey Avrupa Turu | 12 Gün 9 Ülke 15 Şehir | İskandinav Rüyası

Çocukken Viking hikayelerini duyduğunuz toprakları yakından görmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en kapsamlı, en uygun Kuzey Avrupa turu dediğimizde akla ilk gelen firmanın Avrupa Rüyası olduğunu biliyor muydunuz? Hem en uygun fiyata tur düzenliyorlar hem de tek seferde Norveç, İsveç, Danimarka, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya ve Slovakya’yı gezmenize olanak sağlıyorlar!

İskandinav turu, Baltık turu, Norveç turu, Norveç fiyortları turu mu arıyorsunuz? Tüm bölgeyi gezmek için 2 ya da 3 farklı tur almak yerine Avrupa Rüyası ile hepsini tek bir seferde gezebilirsiniz. İskandinav, Baltık ülkeleri ve Norveç fiyortları 3’ü bir arada! Tüm bu saydığımız rotaları tek bir turda toplamışlar desek yeri!

İskandinav ve Baltık ülkelerini, Norveç fiyortlarını, Flam kasabasını, Eidfjord bölgesini, Polonya’yı hemen hemen bütün Kuzey Avrupa’yı baştan aşağı tek seferde Avrupa Rüyası ile gezmeniz mümkün.

“Kuzey Avrupa Turu, İskandinav Turu, Baltık Turu yapan Avrupa Rüyası, en çok tercih edilen tur firması.”

Kuzey Avrupa Turu, Baltık Ülkeleri, Norveç Fiyortları

Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turu ile Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka, Slovakya ülkelerini gezeceksiniz.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Budapeşte / Kopenhag-İstanbul uçuşu ile başladığınız yolculuğunuz Baltık ülkeleri başkentleri Vilnius, Trakai, Riga, Tallinn ve Helsinki şehirlerini gezerek devam edecek. Vikinglerin hikayeleriyle ün salmış Stockholm, Oslo, Flam kasabası, Bergen, Eidfjord bölgesi ve Norveç fiyort turu ile tüm Kuzey Avrupa bölgesini gezeceksiniz. Baltık ve Kuzey Denizlerinde 2 adet gemi yolculuğu yapacaksınız. Bunların bir tanesi konaklamalı olacak!

“Avrupa Rüyası yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar ücrete dahil! Ekstra ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

Viking Line adı verilen 10 katlı dev gemiyle konaklayarak 17 saatlik Baltık Denizi’nde konaklamalı yolculuk yapacaksınız.  Kuzey Avrupa turlarında olmayan Norveç kasabalarını keşfetme imkanı buluyorsunuz. Turun en sonu günü ise Kopenhag’tan THY uçağı ile Türkiye’ye, İstanbul’a dönüyorsunuz.

İşte tüm bu İskandinav ve Baltık ülkeleri macerasının adı Kuzey Avrupa Turu! Adından anlaşıldığı gibi 12 gün boyunca size mükemmel bir rota vaad ediyor.

İskandinav ve Baltık Ülkeleri, Şehirleri

Norveç (Oslo, Bergen, Flam Kasabası, Eidfjord bölgesi, Norveç Fiyortları)

Letonya (Riga)

Polonya (Krakow, Varşova), İsveç (Stokholm, Malmö)

Danimarka (Kopenhag), Finlandiya (Helsinki), Estyonya (Tallinn)

Litvanya (Vilnius, Trakai Gölü ve Kalesi),

Slovakya (Banska Brystica)

“Avrupa Rüyası turu ile Gdansk, Bergen, Oslo, Tallinn, Riga, Rostock, Augustow ve 2 gece konforlu gemilerde konaklayacaksınız.”

Kuzey Avrupa Turunun Fiyatı Nedir?

12 gün boyunca 9 ülke 15 şehir göreceğiniz 11 gece konaklamalı, Türk Hava Yolları uçuşu ile gerçekleşen İskandinav turunun ücreti ise 1695€. Üstelik tüm ekstra turlar ise bedava! Gezme tutkusuna sahip olanlar için bir diğer güzel haber de bu!

Bu tura katılmak için karar verdiniz ve ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 €. Bu ödeme ile rezervasyonunuzu garanti altına alıyorsunuz. Geriye kalan tur ücretini ise taksitler halinde de tur tarihine kadar ödeme imkanınız oluyor. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunuyor.

Avrupa Rüyası Tur Tarihleri

  • 02 – 13 Temmuz 2020
  • 24 Temmuz – 04 Ağustos 2020
  • 19 – 30 Ağustos 2019

“Avrupa Rüyası güvenilir bir firma! TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile Türsab websitesinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.”

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvururum?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.