Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turu Neden Bu Kadar Hesaplı?

Gezmeyi tutku haline getirenler trenle, otobüsle, uçakla, yürüyerek, motorla, karavanla ve daha adını saymadığımız bir sürü şekilde yeni yerler keşfetmek uğruna yollara düşüyor.

Bu seyahat şekillerinden uçak en konforlusu olarak görünüyor. Uçaktan sonra sırayı araba, karavan, tren gibi araçlar alıyor. Bu araçlar içerisinde uçak ucuz bilet bulsanız dahi size spesifik bir yere gitme şansı tanıyor. Bu yolculuğa çıkarken de şehirlerin bilmem kaç km uzaklığındaki havalimanlarından taksilere bavullarınızla binerek şehir merkezine gidip bir otele yerleşip daha sonrasında plan dahilinde gezmeyi sunuyor. Bu açıdan uçakla gittiğinizde yol boyunca hiçbir şey göremeyecek ve tek şehre belli maliyette gideceksiniz. Bu açıdan birden fazla şehir gezmek istediğinizde zamanınızın birçoğu havalimanlarında geçecek. Bu da hem maliyetli hem de zaman kaybına sebep olacaktır. Karavan ile gezmek daha mantıklı olacaktır buna göre. Tabi herkesin karavanı, motoru veya arabası yok. Olsa da benzin fiyatlarının tavan yaptığı günümüzde bu yöntemle gezmekte cebimizi epey yakacaktır.

Tüm bu yöntemlere ek olarak Avrupa Rüyası’nın her kesimden kişinin Avrupa’yı gezmesi için planladığı otobüsle Avrupa turu ile 18 ülke 28 şehri gezeceğiniz turlarla Avrupa’yı tek seferde görmeniz de mümkün. Üstelik bu turlara otel konaklamalarını, otel kahvaltılarını, şehir vergilerini, sağlık sigortasını, yurtdışı çıkış harcını, otobüs içi ikramları, gemi yolculuğunun dahil olduğunu düşünün. Tüm bunlar için ekstra ücret ödemiyorsunuz ve Bled Gölü, Ohrid Gölü, Adriyatik’te gemi yolculuğu gibi ayrıcalıkları sürpriz olarak size sunuyorlar. Yol boyunca gördüğünüz yerler de işin cabası! Hem yeni arkadaşlıklar edineceksiniz hem de şurada otele ne kadar veririm, şu şehre nasıl giderim, şehirlere giriş için ne yapmam lazım gibi hususlara takılmadan gezmek istiyorsan Avrupa Rüyası’nın turlarını tercih edebilirsiniz!

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.