Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turu Nedir?

Gezmenin bir tutkuya dönüştüğü günümüzde birçok gezi tutkununun tercih ettiği ve tek seferde Avrupa kıtasını gezmek isteyenler için en uygun ve ucuz yöntem otobüsle Avrupa turu. Peki, bu otobüsle Avrupa turu nedir? Ne değildir?

Hızlı yaşam şartları içerisinde kısıtlı zamana sahip ve tatil için uzun zaman ayıramayanlar için otobüsle Avrupa turu yapmak Avrupa Rüyası’nı gerçekleştirmenin en uygun ve ucuz yolu.

Hayatımız boyunca çalışıyoruz, evleniyoruz, çocuklarımız oluyor ve gezip yeni yerler keşfetmek için çok kısıtlı bir zamanımız kalıyor. Bu kısıtlı zaman diliminde de insanların aklına bir kereliğine çıkayım gezeyim ama çok fazla yer göreyim fikri geliyor. İşte bu anda otobüsle Avrupa turu imdadınıza koşuyor. Tek seferde Avrupa kıtasını gezebiliyor ve 18 ülke 28 şehir görebiliyorsunuz. Bakınız Avrupa Rüyası EKO turu gibi. Tabii, Avrupa haricinde Kuzey Avrupa, Balkanları da gezebileceğiniz turlar da bulunuyor.

Otobüsle Avrupa turu ile çıktığınız yolculukta yanınızda tur asistanı ve profesyonel kokartlı tur rehberi oluyor. Tek katıldığınızda turda mesleğinize, yaşınıza uygun biriyle eşleştiriliyorsunuz. Tek tek gezmeye kalktığınızda size küçük bir servete patlayacak kapsamda bir rotayı (18 ülke 28 şehir gibi) tek seferde uygun bir fiyata Avrupa kıtasını geziyorsunuz. Mesela 1190 Euro gibi bir fiyata tüm Avrupa’yı geziyorsunuz. Hem de 1 Euro dahi ekstra tur ücreti ödemeden.

Sizin de zamanınız değerli ise Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turunda tercih edebilir, yeni arkadaşlar edinerek her gün başka bir ülkede uyanabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz!

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.