Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turuna Çıkmak Güvenli mi?

Sizi hırsızlıkta, sağlığınıza, vize reddinde koruyarak ödediğiniz ücreti koruyan bir seyahat güvence paketi ile yolculuk yaptığınız otobüsle Avrupa turu Avrupa Rüyası ile artık daha güvenilir.

Uzun süreli bir tura çıkacağınız için kendinizi güvende hissetmeniz oldukça önemli. Yaşadığınız herhangi bir sağlık probleminde turu yarım bırakıp Türkiye’ye geri dönme gibi durumlarda yaptığınız sigortanın sizi koruma altına alması çok önemli.

Vizeden ret aldığınızda %75 ücret iadesi alabilme imkanınızın olduğu güvence paketi aynı zamanda tur sırasında otobüs bagajından çalınan eşyalarınızı da telafi ediyor. Aynı zamanda mücbir durumlarda ülkelerarası yaşanan problemlerden dolayı turunuzun iptal olması durumunda da ücretiniz tarafınıza ödeniyor.

Birçok ülkeyi gezeceğiniz Avrupa turunda şehirlerde başınıza hırsızlık olayları da gelebilir. Hırsızlarıyla meşhur İspanya ve İtalya gibi ülkelerde sizi koruyan bir güvence paketinin olması çok önemli. Öyle ki yolda yürürken kolunuzdan çantanızı dahi yürütürler ve ruhunuz duymayabilir. Ayrıca otobüsünüzdeki eşyalarınız da çalınma ihtimali vardır. Bu sebeple seyahat güvence paketi sizi bu gibi hırsızlık olaylarına karşı koruyor. Çalınan eşyalarınız tutulan tutanak dahilinde belli bir kısmının ödemesini tarafınıza yapıyor. Bu sigorta ile tüm eşyalarınızın çalınıp hiçbir şey yapamadığınız gibi turunuzun zehir olmasının önüne geçiyor.

Otobüsle Avrupa turu Avrupa Rüyası’nı tercih ettiğinizde turunuz seyahat güvence paketi ile güvence altına alınıyor. Tur öncesi ve sırasında yaşadığınız problemlere sigorta ile çözüm üretiliyor ve yolcuların mağdur olmaması amaçlanıyor. Siz, siz olun kendinizi güvence altına almadan uzun yola çıkmayın!

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.