Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turunda Avrupa Rüyası Ayrıcalıkları

Avrupa turu, herkesin ömründe en az bir kez yaşaması gereken deneyimler arasında yer alır. Ancak bunu doğru firmalar ile gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Avrupa Rüyası, katılımcılarına güvenilir ve kaliteli hizmet ile pek çok ayrıcalık sunmaktadır.

Avrupa Kıtasını Tek Seferde Gezme Fırsatı

Avrupa Rüyası; rüya rotalar adı altında, Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezebilme fırsatı sunar. Bunun yanında diğer firmalardan farklı olarak kendi özgün rotalarını oluşturur ve bu rotalarda profesyonel kokartlı rehberler ile birlikte çalışır. Katılımcılar, profesyonel tur rehberleri ile şehirlerin gezilip görülmesi gereken yerlerini ziyaret eder ve buraları tur rehberlerinden eş zamanlı olarak dinlerler.

Güvenilir Tur Hizmeti

Avrupa Rüyası, TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) tarafından A sınıfı seyahat acentesi olarak 10058 numaralı belgeyle tescillenmiştir. Bunun yanında 4 Kıta Uluslararası Kültür, Eğitim ve Spor Organizasyonları Ltd’nin de bir markasıdır. Yine güvenilir ve kaliteli bir seyahat firması olarak tüm kaçak turizm faaliyetlerine karşı mücadele vermektedir.

Avrupa Rüyası, 2014 yılından bu yana düzenlediği turlar sayesinde yaklaşık 2000 katılımcının Avrupa ile tanışmasını sağlamıştır. Ayrıca katılımcıların yaptıkları tüm tur ödemeleri de garanti altındadır. Ödemelerin hepsi modern teknoloji ile kayıt altında tutulur ve katılımcılar ödemelerini kolayca takip edebilir.

Ev Ortamını Aratmayan Otobüs Yolculuğu

Otobüsle Avrupa turu ile ilgili akıllara gelen en önemli soru, sürekli otobüs ile yolculuk yapmanın yorucu olup olmayacağıdır. Aslına bakılırsa Avrupa turu sırasında sürekli otobüsle seyahat etmeyeceksiniz. Aynı zamanda belirlenen şehirlerde konaklayacaksınız.

Bunların dışında otobüs ile seyahat etmek sanıldığı kadar sıkıcı ya da yorucu değildir. Çünkü turlar sırasında otobüs adeta eviniz oluyor; ikramlar, eğlenceler, sohbetler ve samimi arkadaşlık ortamıyla keyifli bir hal alıyor. Yine bu turlara tek başınıza katılıyor olmanız da sizi korkutmamalı. Çünkü daha vize almaya başladığınız an diğer katılımcılar ile kaynaşmaya başlıyorsunuz. Ayrıca tur için single farkı da ödemiyorsunuz.

Avrupa Rüyası, turlara katılmak isteyen herkese vize çıkartma sürecinde destek olmaktadır. Bunun için İstanbul, Ankara ve İzmir’de katılımcıları için sürekli hizmet vermektedir.

Profesyonel Kokartlı Rehberler

Avrupa turu sırasında Avrupa Rüyası, katılımcıları için profesyonel kokartlı rehberler ile çalışmaktadır. Bu rehberler rota konusunda uzman kişilerdir. Ayrıca gezilen yerlerin tarihi, kültürü ve mitolojisini katılımcılara öğretecek kadar bilgiye sahiptirler. Yani bu turlar sırasında sadece gezip alışveriş yapmıyor, aynı zamanda genel kültürünüzü de arttırıyorsunuz.

Tüm bunların dışında Avrupa Rüyası, katılımcılarından tur ücreti dışında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Siz de otobüsle Avrupa turu yapmak istiyorsanız, Avrupa Rüyası ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.