Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turunda Hangi Şehirlerde Konaklayacaksınız?

Avrupa Rüyası; herkesin gezip görmek istediği Avrupa’nın en güzel, en eğlenceli şehirlerini gezme ve farklı deneyimler yaşama fırsatı sunuyor. İstanbul’dan başlayan tur; Yunanistan’dan, İtalya’ya, Almanya’dan, Balkan ülkelerine ve daha pek çok popüler Avrupa ülkesine uzanıyor. Birçok Avrupa ülkesini kapsayan otobüsle Avrupa turu, ülkelerin kültürlerini ve tarihlerini yakından tanıma fırsatı sunuyor. Peki, toplam 18 ülkeyi kapsayan 20 günlük Avrupa turu sırasında hangi şehirlerde konaklayacaksınız? İşte bu macera dolu Avrupa turu sırasında konaklayacağınız şehirler.

İgoumenitsa – Bari

Yunanistan’ın kuzeybatısında yer alan İgoumenitsa, ülkede yer alan önemli limanlardan birisidir. Kent, Avrupa’ya açılan önemli bir liman olduğu için Adriyatik deniz ulaşımında önemli bir konuma sahiptir. Avrupa Rüyası Avrupa turu sırasında, İstanbul’dan yola çıktıktan sonra ilk konaklama bu önemli liman kentinde yapılıyor. Bu limandan, İtalya- Bari’ye Adriyatik gemi yolculuğu ile geçiliyor.

Roma

Otobüsle Avrupa turu sırasında konaklayacağınız bir diğer Avrupa kenti de Roma’dır. Roma, Avrupa’nın en kültürel yerlerinden birisidir. Ayrıca gezilecek ve keşfedilecek yerler bakımından da oldukça zengindir.

Antibes

Avrupa turunda konaklayacağınız şehirler arasında Fransa’nın Nice, Cannes ya da Antibes şehirleri de yer alıyor. Nice, masmavi suları ile eşsiz bir Akdeniz şehridir. Cannes ise Güney Fransa’da yer alan, Fransız Rivierası denilince akla gelen ilk şehirdir. Bunların yanında Antibes ise küçük bir tatil kentidir. Hangisinde konaklarsanız konaklayın, çok keyifli vakit geçireceğinizden şüpheniz olmasın.

Barcelona, Paris ve Amsterdam

Fransa’nın en güzel şehirlerinde konaklamanın ardından bir diğer konaklama noktası, İspanya’nın müzeleri ve tarihi dokusu ile ünlü, en büyük şehirlerinden birisi olan Barcelona’dır. Barcelona’nın ardından konaklayacağınız bir başka popüler Avrupa şehri ise, dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Paris’tir. Yine bu eşsiz şehrin ardından konaklama fırsatı bulacağınız bir diğer nokta ise Hollanda’nın başkenti, özgürlükler şehri Amsterdam olacaktır.

Prag ve Budapeşte

Avrupa Rüyası ile yaşadığınız Avrupa turu deneyimi sırasında uğrayıp konaklayacağınız bir başka Avrupa şehri, Çekya’nın başkenti Prag ve yine Macaristan’ın başkenti Budapeşte’dir.

Venedik ve Ohrid

Avrupa turunuz sırasında konaklayacağınız son iki şehir ise Venedik ve Ohrid’dir. Kanallar şehri Venedik, Makedonya’nın eşsiz güzellikteki şehri Ohri ve diğer Avrupa şehirlerinde konaklamak, farklı bir deneyim yaşamak için siz de otobüsle Avrupa turu fırsatını kaçırmayın.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.