Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turunda Hangi Ülkeleri Göreceksiniz?

Avrupa’yı gezip görmek herkesin hayalleri arasında yer alır. Bu hayali gerçekleştirmenin en doğru yollarından birisi Avrupa’yı turlar eşliğinde gezmektir. Çünkü turlar, Avrupa Kıtası’nda yer alan en popüler ülke ve şehirleri tek seferde gezip görme imkânı sunar. Bu turlar arasında en güvenilir ve kaliteli turlardan biri ise otobüsle Avrupa turu fırsatı sunan Avrupa Rüyası’dır. Avrupa Rüyası turu ile 20 günde 18 ülke ve 28 şehri gezip görebilir, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Avrupa Rüyası Farkıyla Tek Seferde Avrupa Kıtasını Gezin

Avrupa Rüyası farkı ile çıkacağınız otobüsle Avrupa turunda; genç dinamik ve profesyonel bir kadrodan hizmet alma ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ancak en önemlisi, Avrupa’nın en popüler ülkelerini gezip görme fırsatınızın olmasıdır. Peki, Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu sırasında hangi ülkeleri gezip göreceksiniz? İşte o Avrupa ülkeleri…

Avrupa Rüyası ile Avrupa turu macerası İstanbul’dan başlar. Turun ilk durağı, Avrupa’da kültürel tatilin vazgeçilmez noktalarından birisi olan Yunanistan’dır. Uzun sahilleri ve gezip görülebilecek yerleri ile tatilcilerin en fazla tercih ettiği bu ülkenin ardından bir diğer durak İtalya’dır. Ülkenin en popüler şehirleri; Bari, Roma, Floransa, Pisa ve Venedik’i gezip gördükten ve başkent Roma’da konaklamanın ardından bir başka Avrupa ülkesi için yola çıkılır.

Otobüsle Avrupa turu rotasında bir diğer durak ise İtalya’nın Roma şehrinde yer alan bir şehir devleti Vatikan’dır. Yüzölçümü olarak dünyanın en küçük ülkesi olan Vatikan ziyaretinin ardından Monoko’ya geçilir. Akdeniz kıyısındaki bu şehir devletini gezip görmenin ardından bir diğer popüler Avrupa ülkesi İspanya’ya varılır. Müzeleri, tarihi dokusu ve farklı kültürü ile eşsiz bir şehir olan Barselona gezisi ardından sıradaki ülke, bir diğer eşsiz Avrupa ülkesi Andorra’dır.

Avrupa Rüyası ile Avrupa turu, âşıklar şehri Paris ile ünlü Fransa ile devam eder. Ülkenin eşsiz şehirlerinde konaklamanın ardından Avrupa Turu, Avrupa’nın diğer popüler ülkeleri Almanya, Belçika, Hollanda, Çekya, Avusturya, Macaristan, Slovenya ve Hırvatistan gezileri ile devam eder.

Bu ülkelerin ardından otobüsle Avrupa turunun rotası, Balkan ülkelerine çevrilir ve Avrupa turu; Sırbistan, Bulgaristan ve Makedonya’nın ardından yine İstanbul’da son bulur. Siz de hem güvenilir hem de kaliteli bir Avrupa turu için Avrupa Rüyası’nı tercih edebilirsiniz.

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.