Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
 

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

Otobüsle Avrupa turunu diğer turlardan farklı kılan pek çok özellik var. İlk akla gelen şey, uçak biletine vereceğiniz parayı seyahat ederken harcamak olsa da aslında avantajı çok daha fazla.

Son yıllarda oldukça tercih edilen otobüsle Avrupa turu gençler ve kendini genç hissedenler başta olmak üzere, yıllık izinlerini yurtdışında geçirmek isteyenlerin ve kısa zamanda birçok yer görmeyi düşünenlerin gözdesi.

Avrupa Rüyası’nın rüya turları sayesinde Balkanlar’a, İskandinavya’dan, Britanya’ya dek pek çok seçenek var.

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

1.Tek seferde uçak, gemi ve otobüs yolculuğu deneyimi yaşamak

Uçak, gemi ve otobüs yolculuğunun üçünü bir arada gerçekleştirebileceğiniz Avrupa Rüyası izlediği rota bakımından diğer turlara göre en özgün rotaya sahip tek firma.  Lüks gemilerle deniz yolculuğu, bazı rotalarda THY farkı ile gidiş-dönüş.. Yalnızca Avrupa Rüyası yolcularının sahip olduğu bir avantaj.

Şehirler arası ve şehir içi seyahatler ise, lüks Avrupa Rüyası otobüsleri ile sağlanıyor.

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

2.Ekstra tur ücreti ödemeden Avrupa kıtasını görmek

Avrupa Rüyası’nın birbirinden keyifli Avrupa turlarında, diğer otobüsle Avrupa turu firmalarının ekstra tur olarak sattıkları pek çok adresi görme avantajınız var.

Ekstra tur adı altında 1 Euro dahi ücret talep edilmeyen Avrupa Rüyası’nın birbirinden güzel Avrupa turlarında, diğer tur firmalarının ekstra tur olarak sattıkları güzel Avrupa şehirlerinde konaklama, mini turlar ve daha fazlası var.

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

3.Tüm Avrupa’yı profesyonel rehberlerle gezmek

Bazı otobüsle Avrupa turu şirketleri, sabah veya günün belli bir saatinde sizi, kentin bir noktasında bırakıp gece de belirlenen saatte otobüste olmanızı istiyor. Dolayısıyla siz elinizde harita oradan oraya gezilecek yerleri görmek için koşturup duruyorsunuz. Avrupa Rüyası’nda ise, daha Türkiye’den yola rehberlerle birlikte çıkıyor. Belirli şehirlerde (Örneğin İtalya) yerel rehberlerin de katılımıyla, kan ter içinde kalmadan bir şehrin tüm önemli yerlerini gezebiliyorsunuz.

Profesyonel kokartlı tur rehberleri eşliğinde düzenlediği 35 tur ile, 2014 yılından bu yana 3000’i aşkın katılımcıyı Avrupa ile buluşturan Avrupa Rüyası, yıllardır yolcu memnuniyetinde lider konumda.

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

4.Bol konaklamayla, seyahatten dinlenmiş dönmek

Otobüsle Avrupa turları günümüzdeki kadar yaygınlaşmadan önce 16 günden uzun süren rotalar halinde, bol kara yolu ve az konaklama ile gerçekleştiriliyordu. Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarında ise, konaklayacağınız oteller, açık büfe kahvaltılarıyla birlikte. Avrupa’nın en popüler şehirlerinin merkezlerindeki 4 yıldızlı otellerde ve 2 kişilik odalarda olacak şekilde planlanıyor. Avrupa Rüyası’nın rüya rotalarıyla ilgili detayları ve konaklama avantajlarını www.avruparuyasi.com adresinden keşfedebilirsiniz.

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

5.Popüler şehir merkezlerindeki 4 yıldızlı otellerde konaklamak

3-4 yıldızlı, kalitesini kanıtlamış, kahvaltı dahil otellerde, iki kişilik odalarda kalma şansınız var.

Seçtiğiniz rüya rotaya göre konaklama günü sayısı değişiyor ancak her zaman şehir merkezlerindeki otellerde, Avrupa’nın en popüler şehirlerinde ve şehir merkezlerine ulaşımın kolay olduğu yerlerde konaklıyorsunuz. Gece otelden tek başınıza veya yol arkadaşlarınızla çıkıp eğlendikten sonra, kolaylıkla otelinize dönebiliyorsunuz.

Otobüsle Avrupa Turunu Diğer Turlardan Farklı Kılan Yönler

6.Sınır kapılarına takılmadan yolculuğun keyfini sürmek

Otobüsle Avrupa turlarında en önemli şey zaman planlaması. Zira her şehre bir gün ayırdığınızdan maksimum faydayı minimum yorgunlukla atlatmak hayati derecede önemli.

Daha önce kara yolculuğu ile Avrupa’ya gittiyseniz, her sınır kapısında yapılan kontrollerde yaşanan “indi-bindi”ler bazen günün en verimli saatlerini çaldığını bilirsiniz. Avrupa Rüyası’nın birçok turunda böyle bir sorun yok. Yunanistan sınırından çıktığınız anda sınır kapılarını görmeden tüm Avrupa’yı gezmenin keyfini sürüyorsunuz.

Öğrenci, öğretmen ve memurların çokça tercih ettiği otobüsle Avrupa turunu, Avrupa Rüyası’nın birbirinden özgün rotaya sahip Avrupa turlarıyla hiç olmadığı kadar kolay ve keyifli!

Yorum yok

YORUM BIRAKIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.